getting older never felt so good
Call us on 07545 371100 or E-mail

Botoks Zastrzyki

Botoks zastrzyki


Anti Aging Zastrzyki

Są trzy podstawowe kategorie kosmetycznych zastrzyki anty starzenie:

Botox (lub toksyna botulinowa)

Botoks zastrzyki

Wypełniacze skórne

Sculptra

Wszystkie mają odrębne cechy i doświadczony lekarz będzie w stanie doradzić, jak najlepiej pasuje których leczenie swoich potrzeb.

Botoks zastrzyki,  (Botox) jest obecnie mocno zakorzeniona w kultowych kosmetycznego leczenia 21 century.Effective i bezpieczne, Botoks zastrzyki, Botox jest ukochany przez gwiazdy, a jednak jest dostępna dla wszystkich: wszyscy możemy wyglądać młodziej, żywe i energiczne, bez potrzeby uciekania się do drogie i ryzykowne operacja, ani na żywo z bliznami.Botoks zastrzyki, Botox rozluźnia mięśnie twarzy bazowe, które powodują skóry na gniecenie i zmarszczki, raz spokojny, skóra wygładza i linie znikają. Satysfakcjonujące efekty polegają na dokładne umieszczenie niewielkie ilości toksyny bezpośrednio do odpowiednich mięśni twarzy, w prawidłowej pozycji na odpowiedniej głębokości. Nieznajomość anatomii twarzy może spowodować utratę symetrii twarzy i marnotrawstwa produktu. Zabieg zmniejsza wykwalifikowanych linie i zmarszczki, ‘otwiera’ się oczy jeszcze pozostawia naturalny, świeży, przyjemny wygląd. Słaba technika zostawić maskę na twarz, patrząc jak, nienaturalne i błyszczący.

Zastrzyki kolagenowe zostały zastąpione zabiegów wypełniających skórę, gdyż nie wymagają badania alergii i są bardziej trwałe

Skórę wypełniacze są niezwykle uniwersalne, nie tylko pulchna się linie i zmarszczki, ale również dać definicję i podnieś do twarzy bez blizn lub ryzyko i koszt zabiegu. Wypełniacze są w większości składa się z kwasu hialuronowego, naturalnie występująca skóry ale niektóre wypełniacze są unikalne i zawierać produkty, które oferują więcej wsparcia i długowieczności. Doświadczony lekarz wykorzystuje napełniacz wymienić windę i definicję, że maleje jako naturalnego kolagenu i elastyny ​​są tracone przez starzenie się. Używają wypełniacz jak rzeźbiarz glinę korzysta.

Sculptra jest stymulatorem kolagenu, który siedzi głęboko w tkankę stymulując produkcję kolagenu, dając l0ng trwały wsparcia twarzy. Sculptra jest unikalny i ekscytujący produkt, który daje fantastyczne, subtelne wyników, które trwają od lat.

Botoks

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o e mail: info@skinqure.co.uk   Tel: 01482 66 24 80 mob: 07784519370

Dr Charlson przyjmuje pacjentów w Brough i Welton